+370 630 87074
Taikos pr. 81, Klaipėda

Buitinė technika geriausiomis kainomis!


Daugelį prietaisų turime savo sandėlyje!

Norite įsigyti prekę ar nerandate pageidaujamos prekės?
Susisiekite su mumis tel.: +370 630 87074 arba rašykite el. paštu: karolis.pajuriov@gmail.com

ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI

  • Gamintojas: ECOVACS.
  • Valymo būdas: Sausas ir drėgnas.
489,00 €


Dulkių siurblys su integruotu dirbtiniu intelektu Ecovacs DEEBOT Ozmo T8 AIVI

Dirbtinio intelekto valdomas, siurbiantis ir plaunantis dulkių siurblys – robotas Deebot Ozmo T8 AIVI su vaizdo stebėjimo funkcija pavers įgrisusį namų tvarkymą maloniu užsiėmimu.

Siurbkite ir plaukite pažangiai

Deebot Ozmo T8 AIVI turi 40 W galios elektrinį variklį bei trisluoksnį HEPA filtrą, sulaikantį atgal į aplinką galinčias patekti dulkes ar alergenus, tad išpučiamas oras yra itin švarus ir išvalytas. Nešvarumai yra surenkami į permatomą 0.42 litrų dydžio dulkių surinkimo talpą, kurią po valymo galima paprastai ištuštinti. Išmanusis dulkių siurblys turi 3 siurbimo režimus bei veikia pakankamai tyliai – jo triukšmingumas yra tik 60 dB. Deebot Ozmo T8 AIVI taip pat gali ir plauti grindis – tam jis turi 240 ml talpos išimamą vandens bakelį. Elektriniame vandens siurbliuke OZMO™ Pro technologijos dėka yra palaikomas pastovus vandens spaudimas šluostės drėkinimui, tad grindys visur plaunamos vienodai gerai. Be to, šis inovatyvus sprendimas leidžia siurbti ir plauti tuo pačiu metu – tad robotas lengviau išvalys ir pridžiūvusius ar sunkiai pašalinamus nešvarumus. Deebot Ozmo T8 AIVI siurbimo ir plovimo darbus atlieka zigzago formos maršrutu, tad visa erdvė yra valoma kruopščiai ir nuosekliai.

Išmanesniam valymui – AIVI™ kliūčių aptikimo sistema ir TrueMapping™ technologija

Robote yra įdiegta dirbtiniu intelektu paremta AIVI™ kliūčių aptikimo sistema, leidžianti atpažinti ir įsiminti aplinkui esančius objektus. Šis sprendimas 60 % sumažina galimybę, kad robotas dirbdamas kažkur įstrigs ar užklius (lyginant su ankstesniais Ecovacs modeliais). Dulkių siurblys taip pat gali perlipti iki 2 cm aukščio kliūtis, tad jis lengvai įveiks slenksčius ar kitus barjerus. Deebot Ozmo T8 AIVI robotas aplinkos stebėjimui bei nuskaitymui naudoja TrueMapping™ technologiją su DToF lazerine navigacija. Ši pažangi sistema ne tik padeda robotui aptikti objektus iki 10 m atstumu, bet ir leidžia greitai perprasti kambarių išplanavimą bei valyti kiekvieną zoną optimaliai ir efektyviai.

Patogiai valdomas telefonu ir balsu

Deebot Ozmo T8 AIVI yra valdomas naudojant „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms pritaikytą Ecovacs Home mobiliąją aplikaciją. Joje galite ne tik peržiūrėti valymo istoriją, bet ir nurodyti jam, kaip turi būti siurbiama ir plaunama bei pažymėti virtualias ribas, „no-mop“ ir „no-go“ zonas. Taip pat aplikacijoje galima įjungti „Multi Floor Map“ funkciją ir sukurti atskirus skaitmeninius kiekvieno Jūsų namų aukšto žemėlapius. Deebot Ozmo T8 AIVI taip pat galima valdyti balsu naudojant Amazon Alexa arba Google Assistant.

Saugesniems namams – On-demand-Live Videostream funkcija 

Deebot Ozmo T8 AIVI robotas turi ir aplinkos vaizdo stebėjimo realiu laiku galimybę. Norint naudotis šiuo funkcionalumu tereikia išmaniajame telefone atsidaryti Ecovacs Home programėlę ir pasirinkti Video Manager skiltį. Tad galėsite greitai pasitikrinti, ar netyčia nepalikote kokio nors įjungto prietaiso ir, ar Jūsų namuose viskas tvarkoje. Be to, On-demand-Live Videostream funkcija leis ne tik matyti, ką veikia Jūsų mylimas augintinis, bet ir pabendrauti su juo, nes robotas gali transliuoti įrašytas žinutes.

Talpus greitai įkraunamas akumuliatorius

Dulkių siurblys – robotas Deebot Ozmo T8 AIVI automatiškai grįžta į įkrovimo stotelę, kai baterija ima išsikrauti. Jo 5200 mAh talpos akumuliatoriaus įkrovimas užtrunka apie 6.5 val. ir vienos įkrovos pakanka 3 val. darbo.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje: https://www.ecovacs.com/lt/deebot-robotic-vacuum-cleaner/DEEBOT-OZMO-T8-AIVI