Buitinė technika internetu geriausiomis kainomis!

Norite įsigyti prekę ar nerandate pageidaujamos prekės?
Susisiekite su mumis tel.: +370 630 87074 arba rašykite el. paštu: karolis.pajuriov@gmail.com

Sąlygos


Mokėjimo būdai

  • Grynaisiais pinigais mūsų parduotuvėje
  • Grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu

Patogus būdas atsiskaityti kai nelaikote pinigų banko sąskaitoje. Kurjeris perduos Jums užsakytas prekes ir paims užsakyme nurodytą pinigų sumą. Tam, kad išvengti nesusipratimų ir nepatogumų siūlome iš anksto pasiruošti tikslią pinigų sumą, taip sutaupysite laiko ir sau ir kurjeriui. Paslauga mokama.

Bankiniu pavedimu

Pasirinkę šį mokėjimo būdą – pinigus perveskite į UAB „Pajūrio verslas“ banko sąskaitą. Suderinus užsakymą Jūsų nurodytu paštu atsiųsime išansktinio apmokėjimo sąskaitą.

UAB „Pajūrio verslas“ rekvizitai:
Įm.k 141698339
PVM LT416983314
Taikos pr. 81, Klaipėda
A/s LT 744010042301101241
AB DNB bankas
SWIFT kodas: AGBLLT2X
Tel. +370 630 87074

Pirkimas išsimokėtinai

Mes bendradarbiaujame su šiomis lizingo kompanijomis:

  • Ūkio banko lizingas
  • Mokilizingas
  • General financing

Norint įsigyti prekes išsimokėtinai turite atvykti į mūsų parduotuvę „Pempininkai“ Taikos pr. 81, Klaipėda.

Garantija

Visos prekės parduodamos pajurioverslas.lt parduotuvėje yra naujos. Įsigytoms prekėms yra taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai ir sąlygos. Prekėms yra taikomas Lietuvos Respublikos nustatytas 24 mėn. garantinis laikotarpis, tam tikroms prekių grupėms gamintojai gali nustatyti kitokius (trumpesnius arba ilgesnius) garantinius terminus. Tokiais atvejais yra taikomas gamintojo nustatytas garantinis laikotarpis.

Gedimo atveju kreipkitės į gamintojo oficialiame puslapyje nurodytus serviso centrus ir turėkite prekių įsigijimo dokumentą. Arba rašykite mums karolis.pajuriov@gmail.com  visada padėsime išspręsti iškilusią problemą.

Prekių grąžinimas

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.                                               

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes ar Mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

Prekes grąžinate Jūs savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės.
Kai grąžinama nekokybiška prekė, Mes įsipareigojame pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju kai Mes neturime analogiškos prekės, Mes grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus.